Fale radiowe RF – efekt liftingu bez skalpela

Fale radiowe FR prowadzą do kontrolowanego przegrzewania się włókien kolagenowych, w wyniku czego ulegają one naprężeniu, a my możemy się cieszyć efektem liftingu bez ingerencji chirurgicznej. Dodatkowo podczas zabiegu radiowego stymulujemy skórę pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny – substancji odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry, a także jej gęstość. W rezultacie skóra się napręża, a zmarszczki mimiczne ulegają wyraźnemu wypłycaniu i wygładzeniu. Efekt serii zabiegów jest trwały, a co najważniejsze w pełni naturalny, gdyż za wygładzenie i ujędrnienie skóry odpowiadają substancje produkowane bezpośrednio w organizmie, a nie kwasy i wypełniacze wprowadzane w tkanki z zewnątrz.

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt oddziaływania fal radiowych na skórę pacjenta podczas zabiegów korzystamy z urządzenia wyposażonego dodatkowo w laser biostymulujący. Laser potęguje efekt zabiegu odpowiednio przygotowując tkanki na oddziaływanie fal radiowych RF.

Fale radiowe RF to bezpieczny zabieg o znikomym stopniu ingerencji. Polecamy go wszystkim Klientom, którzy chcą uzyskać efekt poprawy jakości skóry, zagęszczenia jej struktury i ujędrnienia bez oddawania się w ręce chirurga czy uciekania się do stosowania sztucznych wypełniaczy.

Fale radiowe RF – Bielany

Do skorzystania z zabiegów ujędrniających i odmładzających z wykorzystaniem fal radiowych zachęcamy Klientki oraz Klientów z dzielnicy Bielany, jak również z całej Warszawy. Oferujemy Państwu dostęp do innowacyjnej aparatury kosmetycznej, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz wysokiej skuteczności zabiegów.

W celu uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego zabiegi polecamy wykonywać w serii od 5 do 10 zabiegów w dwutygodniowych odstępach czasu. Liczba zabiegów niezbędnych do uzyskania pożądanego efektu zależy do bieżącej kondycji skóry, opracowywanej partii ciała oraz reakcji skóry na stymulację radiową RF. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.