Kosmetyka ciała

Dermomasaż podciśnieniowy masaż drenująco- modelujący

Zabieg mechanicznego rozbicia tkanki tłuszczowej. Podczas terapii wykonujemy drenaż limfatyczny odprowadzając limfę do węzłów chłonnych. Wpływamy także pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie tkanek i naczyń dotleniając je i detoksykując. Zabieg polecany dla osób borykających się z cellulitem, nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej i problemem zastojów wody w organizmie.

Głównym efektem zabiegu jest wygładzenie skóry, redukcja cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki.

Seria zabiegowa wynosi 10 zabiegów wykonywanych co 2 dni.

Lipo-Laser terapia wyszczuplająco- modelująca

Innowacyjna terapia sylwetki wykorzystująca światło lasera diodowego o wiązce 650nm. Jest to tzw. zimny laser. Podczas zabiegu światło laserowe wytwarzane przez urządzenie ukierunkowane jest na komórki tłuszczowe. Emituje je zestaw specjalnych padów przylegających do skóry w trakcie zabiegu.

Lipolaser to bezinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe ulegają zmniejszeniu lecz ani one ani tkanki sąsiadujące z nimi nie są uszkadzane przez laser co daje nam bezpieczeństwo i brak inwazyjności.

Zabiegi wykonujemy w serii do 10 zabiegów powtarzanych co ok 7dni. Kolejna seria zabiegowa może zostać wznowiona po ok 6 miesiącach, w międzyczasie możemy wykonywać zabiegi przypominające raz na 1-2miesiące.

Liposukcja ultradźwiękowa+ podczerwień i drenaż

Kompleksowa liposukcja ultradźwiękowa bazująca na mocy ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Uzyskane podczas zabiegu zjawisko kawitacji pozwala na rozbicie komórek tłuszczowych na obszarze objętym zabiegiem. Uwolnione w ten sposób tłuszcze trafiają do wątroby gdzie zamieniane są na energię. Zabieg połączony jest z podczerwienią Infra Red, która potęguje efekty zabiegowe. Kontrolowane podgrzanie tkanki podczerwienią przygotowuje ją na przyjęcie fali ultradźwiękowej oraz tworzy tkankę tłuszczową bardziej ,,plastyczną,,.

Zabieg zakończony jest kilkuminutowym dermomasażem dzięki, któremu pomagamy w transporcie cząstek powstałych podczas rozpadu komórki tłuszczowej.

Zabiegi odchudzające wykonujemy w serii 10 zabiegów wykonywanych co 7 dni.

Fale radiowe+ Laser Biostymulujący-Innowacyjny

zabieg wykorzystujący działanie fal elektromagnetycznych. Podczas terapii RF dochodzi do kontrolowanego przegrzania włókien kolagenowych czego efektem jest ich ponowne naprężenie. Podczas zabiegu stymulujemy także skórę pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Urządzenie wyposażone jest także w laser biostymulujący, który potęguje efekt zabiegu odpowiednio przygotowując tkanki na emisję RF. Zabieg stosowany w celu poprawy jakości skóry, zagęszczenia jaj struktury, ujędrnienia i liftingu. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii 5-10 zabiegów co ok 2 tyg.

Mezoterapia Bezigłowa- Bezinwazyjna alternatywa dla mezoterapi igłowej.

 Zabieg polegający na wprowadzaniu odżywczych substancji w głąb skóry. Podczas mezoterapii bezigłowej wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji łączącym w sobie impulsów prądowych i fali ultradźwiękowej.

Terapia dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Może dotyczyć trądziku, naczynek, rewitalizacji skóry, liftingu lub nawilżenia.

W przypadku zastosowania mezoterapi na ciało możemy zająć się takimi problemami jak utrata jędrności, miejscowe gromadzenie tkanki tłuszczowej, rozstępy.

Depilacja woskiem- bezinwazyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia z wybranego obszaru przy użyciu płynnego wosku. Skra bezpośrednio po zabiegu staje się gładka a efekty zabiegu wystarczają na ok 2 tygodnie. Aby depilacja woskiem przyniosła pożądane rezultaty włos objęty zabiegiem musi mieć długość o 0,5mm-10mm