Kwasy na twarz – jak to działa?

Kwasy stosowane w kosmetologii można podzielić na cztery główne grupy – AHA, BHA, LHA i PHA – różniące się między sobą swoją budową chemiczną oraz intensywnością działania. W zależności od stężenia składników aktywnych, sposobu aplikacji czy rodzaju zastosowanego na twarz kwasu można uzyskać różne efekty.

Jednak mechanizm działania kwasów na twarz jest zawsze taki sam. Kwasy, po nałożeniu na twarz rozpuszczają warstwy wiążące naskórka. Dotychczas ścisłe ułożenie komórek staje się luźniejsze, co w efekcie powoduje łuszczenie się skóry. Po takim zabiegu skóra lepiej reguluje wydzielanie sebum, staje się młodsza, odżywiona i pozbawiona wszelkich zaskórników.

Kwasy na twarz – skuteczny sposób na odżywienie skóry

Kwasy na twarz w Studio Urody dla Ciebie to oferta dedykowana tym Paniom i Panom, którym zależy na wzmocnieniu lub poprawieniu stanu skóry, odmłodzeniu, przyspieszeniu regeneracji czy redukcji przebarwień lub blizn. To zabieg bezpieczny praktycznie dla każdego – niezależnie od wieku i stanu cery.

Stosowane przez nas kwasy na twarz, w zależności od rodzaju:

  • nawilżają, odświeżają i rozświetlają,
  • usuwają martwy naskórek,
  • usuwają przebarwienia i drobne blizny,
  • redukują objawy starzenia się,
  • odblokowują pory,
  • przygotowują skórę do innych zabiegów kosmetycznych.

W naszym gabinecie wszelkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów. W swojej pracy korzystamy z urządzeń najnowszej generacji oraz rekomendowanych kosmetyków znanych i cenionych marek. Szczególnie zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Klientów, dlatego też każdy z zabiegów kwasów na twarz dobierany jest indywidualnie na podstawie dokładnej analizy stanu skóry.

Kosmetyka twarzy – Warszawa Bielany

Zainteresowanych Klientów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowanym przez nas wachlarzem zabiegów kwasowych na twarz. Nasze Studio Urody dla Ciebie zlokalizowane jest na warszawskich Bielanach. Do skorzystania z oferty zachęcamy jednak nie tylko Klientów z Bielan, lecz również z pozostałych dzielnic Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu!