Laminacja brwi

laminacja brwi

Laminacja brwi to zabieg kosmetyczny, dzięki któremu możemy cieszyć się idealnie wystylizowanymi brwiami, jednocześnie zachowując ich naturalny charakter oraz objętość. Zabieg w szczególności poleca się osobom, które nie są szczególnie zadowolone z kształtu brwi oraz niesfornych włosków rosnących w różnych kierunkach. Laminacja nadaje włoskom pożądany kierunek, jednocześnie wzmacniając i regenerując strukturę brwi, pozwalając tym samym na połączenie efektu wizualnego z zabiegiem odżywiająco-regenerującym.

Laminacja brwi – na czym polega zabieg?

W zabiegu laminacji brwi wykorzystuje się kwas tioglikolowy. Jest on głównym składnikiem preparatu do laminowania brwi i odpowiada za nadanie włoskom pożądanego kierunku wzrostu. Podczas zabiegu otwieramy łuskę włosa, dlatego kolejnym etapem laminacji brwi jest aplikacja preparatu o właściwościach intensywnie regenerujących. Preparat regenerujący składa się z kreatyny wzbogaconej olejkami roślinnymi. Uzupełnia on spoiwo między łuskami włosków, poprawia ich kondycję i elastyczność, a także nadaje brwiom blasku. Dzięki temu po zabiegu możemy zapomnieć o preparatach do stylizacji brwi oraz żelach utrwalających. Brwi po laminacji nie wymagają również stosowania kolorowych kosmetyków, gdyż dzięki kreatynie i olejom roślinnym zyskują bardziej wyrazisty kolor.

Efekt zabiegu laminacji brwi w dużej mierze zależy do tego, co chcemy uzyskać. Korzystając z właściwości preparatów do laminacji możemy ułożyć włoski poprawiając ich estetykę i jednocześnie zachować efekt brwi naturalnych lub nieco bardziej zaszaleć ze stylizacją – to zależy od nas.

Laminacja brwi – Bielany, Warszawa

Laminacja brwi to zabieg estetyczny, którego dodatkową zaletą jest wzmocnienie oraz regeneracja brwi, dlatego zabieg poleca się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Do skorzystania z zabiegu kosmetycznego laminacja brwi w salonie Studio urody dla Ciebie  zachęcamy przede wszystkim Klientki z dzielnicy Bielany. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy również wszystkie Panie oraz Panów z terenu całej Warszawy.