Laminacja rzęs

laminacja rzęs - Warszawa

Laminacja rzęs czyli keratynowy lifting rzęs to zabieg łączący w sobie zalety odżywienia, trwałego podkręcenia i przyciemnienia rzęs, dzięki któremu zachowują one naturalny wygląd, zyskując na wyrazistości.

Laminowanie rzęs to zabieg szczególnie polecany osobom, które nie są zadowolone z objętości lub koloru naturalnych rzęs, ale nie chcą ich przedłużać i zagęszczać metodami salonowymi. Zabieg wzmacnia naturalne rzęsy, wizualnie zwiększa ich objętość i sprawia, że przez długi czas prezentują się nienagannie w każdej sytuacji. Efekt zabiegu utrzymuje się przez klika tygodni. W tym czasie nie musisz pamiętać o tuszowaniu rzęs oraz innych zabiegach stylizacyjnych.

Jak przebiega laminacja rzęs?

Laminacja rzęs to zabieg czteroetapowy. Na początku rzęsy są przygotowywane do zabiegu. Przede wszystkim chodzi tu o ich odtłuszczenie i oczyszczenie z resztek preparatów do stylizacji. Następnie na oczyszczone rzęsy aplikuje się preparat odżywiający. W tym samym czasie górne rzęsy są podkręcane. W tym celu wykorzystuje się specjalny wałeczek silikonowy. Na kolejnym etapie rzęsy są farbowane, a na koniec efekt jest utrwalany. Zabieg kończy się aplikacją kreatyny, która skutecznie utrwala nanoszone preparaty oraz pigment do rzęs, jednocześnie utrwalając również efekt ich podkręcenia.

Standardowo zabieg laminacji rzęs trwa od 60 do 90 minut. Czas trwania zabiegu jest uzależniony do objętości rzęs oraz czasu wysychania preparatów wykorzystywanych na poszczególnych etapach laminacji.

Laminacja rzęs – Warszawa, Bielany

Na zabieg profesjonalnej laminacji rzęs w salonie Studio urody dla Ciebie zapraszamy przede wszystkim Klientki z dzielnicy Bielany. Do regularnego korzystania z naszej oferty zabiegów kosmetycznych zachęcamy również Klientki i Klientów z całej Warszawy. Pracujemy w oparciu o profesjonalne preparaty o potwierdzonej skuteczności i jednocześnie korzystamy z urządzeń kosmetycznych najnowszej generacji. To wszystko w połączeniu z kwalifikacjami oraz doświadczeniem naszego personelu przekłada się na usługi i zabiegi w 100% bezpieczne, a zarazem przyjemne i skuteczne.