Lipolaser

Lipolaser to urządzenie, które emituje światło o długości 650 nm. Wiązka światła przenika głęboko przez warstwy skóry i skupia się na komórkach tłuszczowych, które pod jej wpływem ulegają rozpadowi. W wyniku rozpadu komórek tłuszczowych trójglicerydy zostają rozbite na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol – substancje, które organizm metabolizuje. Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych, w związku z czym zabieg jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

Atutem zabiegów wykonywanych przy użyciu lipolasera są ich rezultaty, którym możemy się cieszyć już po pierwszej sesji wyszczuplającej.

 

Lipolaser dla Ciebie

Salon kosmetyczny Studio urody dla Ciebie oferuje wysokiej jakości zabiegi wyszczuplające. Zabiegi w naszym Studiu wykonywane są urządzeniem Lipolaser najnowszej generacji, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo oraz komfort zabiegu, który jest całkowicie bezbolesny. Zabiegi wykonujemy na wszystkie partie ciała bez ograniczeń w danych obszarach. To oznacza, że możemy skutecznie oddziaływać na tkankę tłuszczową gromadzącą się w miejscach szczególnie odpornych na dietę i ćwiczenia.

Zabiegi pomagają wysmuklić sylwetkę poprzez redukcję tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, jednocześnie działają odmładzająco i regenerująco, dzięki czemu nie tylko wyglądamy lepiej, ale czujemy się lepiej!

 

Lipolaser Warszawa

Na zabiegi wyszczuplające lipolaserem zapraszamy do Studia urody dla Ciebie na Bielany. Do skorzystania z dobroczynnych właściwości zabiegów wyszczuplających oraz innych usług kosmetycznych zachęcamy nie tylko Klientów z dzielnicy Bielany, ale z całego miasta Warszawa.