Liposukcja ultradźwiękowa

liposukcja ultradźwiękowa warszawaLiposukcja ultradźwiękowa to skuteczny i bezpieczny zabieg wyszczuplająco-modelujący, dzięki któremu możemy skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z najbardziej kłopotliwych miejsc naszego ciała – obszarów szczególnie odpornych na działanie diet oraz ćwiczeń gimnastycznych. Zabieg wyróżnia się niezwykłą precyzyjnością oraz spektakularnymi efektami, którymi możemy cieszyć się w pełni niemal bezpośrednio po zakończeniu serii zabiegów.

Procedura polega na rozbiciu komórek tłuszczowych na obszarze objętym zabiegiem. Uwolniony w ten sposób tłuszcz trafia do wątroby, gdzie jest zamieniany na energię. W efekcie serii zabiegów (standardowa seria obejmuje 10 zabiegów wykonywanych w siedmiodniowych odstępach czasu) uzyskujemy miejscową redukcję tkanki tłuszczowej oraz wyszczuplenie wskazanych okolic ciała. Ze względu na charakter zabiegu liposukcję ultradźwiękową w sposób szczególny poleca się osobom, które chciałyby wymodelować swoją sylwetkę, ale ćwiczenia i diety nie przynoszą pożądanych rezultatów. To także zabieg kierowany do osób szczupłych, skarżących się na problem miejscowego gromadzenia się uporczywej tkanki tłuszczowej w organizmie.

Warszawa, Bielany – bezpieczna i skuteczna liposukcja ultradźwiękowa

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej to procedura kosmetyczna kierowana do kobiet i mężczyzn. Z jej zalet i właściwości może skorzystać każdy, komu zależy na utracie nadmiaru tkanki tłuszczowej i kilku centymetrów na brzuchu, w talii, na ramionach, po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie ud, nad kolanami czy w okolicach klatki piersiowej (ginekomastia).

W salonie Studio urody dla Ciebie zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszej aparatury kosmetycznej. Dzięki temu możemy zagwarantować widoczne rezultaty sesji zabiegowej, a jednocześnie jej pełne bezpieczeństwo. Do skorzystania z ultradźwiękowego modelowania sylwetki zapraszamy przede wszystkim Klientki i Klientów z dzielnicy Bielany oraz Klientów z całej Warszawy. Zabiegi są przeprowadzane w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze przez wykwalifikowany personel.