Manicure Tytanowy

Piękne i zadbane paznokcie na dłużej? To możliwe! Paniom, u których nie sprawdził się manicure hybrydowy salon kosmetyczny Studio urody dla Ciebie proponuje super trwały, a zarazem zdrowy dla płytki paznokcia manicure tytanowy. Fundamentem manicure tytanowego jest witaminowa baza, po aplikacji której paznokieć jest zanurzany w koloryzującym pudrze. Całość wykańczamy preparatem wysuszającym, który błyskawicznie utwardza puder tworząc trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne powłokę.

Do licznych zalet manicure tytanowego zalicza się właściwości prozdrowotne (witaminowa baza ożywia, regeneruje i wzmacnia płytkę paznokcia), szybkość aplikacji oraz możliwość wyprofilowania paznokcia w bardzo naturalny sposób. To wszystko idzie w parze z estetycznym i trwałym kolorem bez odprysków czy zarysowań.

Manicure Tytanowy Warszawa

Klientki, które poszukują zdrowej metody stylizacji paznokci bez konieczności rezygnacji z trwałości zachęcamy do skorzystania z zalet manicure tytanowego, który jest specjalnością naszego Studia urody. Zapraszamy Klientki z całego miasta Warszawa, w szczególności dzielnicy Bielany.