Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to popularna alternatywa dla solarium. Pozwala uzyskać estetyczną opaleniznę bez szkody dla skóry. Zabieg jest tak bezpieczny, że mogą z niego korzystać zarówno kobiety w ciąży, jak i osoby o wrażliwej skórze także osoby borykające się ze schorzeniami dermatologicznymi.

Na czym polega opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe pozwala uzyskać estetyczną i zdrową opaleniznę w zaledwie 5 do 10 minut. Opalenizna nakładana jest na całe ciało metodą natryskową przy użyciu specjalistycznego preparatu. W salonie kosmetycznym Studio urody dla Ciebie korzystamy z metody opalania SunFX, która wyróżnia się zastosowaniem bezzapachowych preparatów opalających o szerokiej gamie kolorystycznej. Preparaty SunFX nie zawierają alkoholu oraz innych szkodliwych substancji chemicznych.

Opalanie natryskowe pozwala uzyskać efekt utrzymujący się od 7 do 14 dni, co czyni je doskonałym rozwiązaniem na wszelkie okazje i uroczystości. Odcień opalenizny jest dopierany indywidualnie do karnacji klienta, dzięki czemu możemy uzyskać dowolny efekt opalania – od lekkiego podkreślenia koloru, po wakacyjną opaleniznę. W celu przedłużenia efektu opalania natryskowego przed nałożeniem preparatu opalającego zaleca się wykonanie peelingu całego ciała.

Opalanie natryskowe Warszawa

Klientów z terenu miasta Warszawa, w szczególności dzielnicy Bielany zachęcamy do skorzystania z opalania natryskowego w Studiu urody dla Ciebie. Pracujemy wyłącznie na renomowanych preparatach SunFX, gwarantując bezpieczeństwo oraz higienę zabiegu. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących opalania zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w podjęciu decyzji o skorzystaniu z zabiegu.