Pedicure kwasowy

pedicure kwasowy BielanyRozwiązanie problemu twardej i popękanej skóry w obrębie stóp.

Pedicure kwasowy to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny o potwierdzonej skuteczności. Regularne wykonywanie zabiegu poleca się przede wszystkim osobom borykającym się z problemem pękających pięt, szybko narastającego naskórka na podeszwach stóp oraz osobom z grubą warstwą zrogowaceń na podstopiu i piętach. Co ważne, pedicure kwasowy jest zabiegiem na tyle bezpiecznym, że mogą z niego korzystać także osoby chore na cukrzycę.

Na czym polega pedicure kwasowy?

Pedicure kwasowy jest procedurą znacznie bardziej rozbudowaną niż tradycyjna pielęgnacja stóp. Obok oczyszczania paznokci w ramach pedicure kwasowego usuwa się również niepożądane zmiany skórne, takie jak nagniotki i odciski. Zabieg ma także za zadanie wyeliminować problem pękających pięt.

Procedura kosmetyczna bazuje na mechanicznym usuwaniu zrogowaceń uzupełnionym profesjonalnym zabiegiem złuszczającym. Zabieg złuszczający przeprowadza się na bazie naturalnych kwasów cytrusowych oraz mlecznych. Ich zastosowanie pozwala skutecznie i szybko złuszczyć zalegający naskórek bez powodowania podrażnień. Dodatkową zaletą pedicure kwasowego jest efekt, który utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku tradycyjnego mechanicznego usuwania zrogowaceń.

Pedicure kwasowy – Bielany

Studio Urody dla Ciebie zaprasza do skorzystania z dobroczynnych właściwości pedicure kwasowego. Jest to zabieg kierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Bazujemy na rekomendowanych preparatach o potwierdzonej skuteczności, które są zarazem bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień.