Solarium

Solarium wpływa nie tylko na poprawę kolorytu skóry, ale również na nasze samopoczucie. To działanie zawdzięcza endorfinom, które powstają w organizmie pod wpływem światła. Częste korzystanie z solarium może być szkodliwe, dlatego decydując się na regularne opalanie warto wybierać wyłącznie sprawdzone salony kosmetyczne, w których korzysta się z łóżek opalających i kapsuł najnowszej generacji.

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów, w trosce o ich zdrowie i dobre samopoczucie salon kosmetyczny Studio urody dla Ciebie korzysta wyłącznie z wysokiej jakości sprzętu, który poddajemy regularnym przeglądom oraz naprawom serwisowym. Dzięki temu mamy pewność, ze nasze lampy są bezpieczne, co pozwala na regularne korzystanie z dobroczynnego wpływu opalania w solarium bez ryzyka wystąpienia poparzeń oraz zmian skórnych.

Solarium Warszawa

Z korzystania z solarium działającego przy Studiu urody dla Ciebie zachęcamy przede wszystkim Klientów z dzielnicy Bielany. Kilkuminutowe sesje opalania możemy połączyć z innymi usługami kosmetycznymi, jakie oferuje nasze Studio. Dodatkowo Klientom, którzy chcieliby poprawić koloryt cery na ważną okoliczność bez konieczności opalania się w solarium oferujemy nieinwazyjne opalanie natryskowe. Opalanie natryskowe preparatami SunFX jest tak bezpieczne, iż bez obaw mogą z niego korzystać kobiety w ciąży oraz osoby ze skórą wrażliwą.

Osoby, które chciałyby rozpocząć opalanie w solarium zachęcamy do konsultacji kosmetycznej, w trakcie której nasza kosmetyczka pomoże w optymalizacji długości i częstotliwości sesji opalania.