Stylizacja paznokci, Pielęgnacja dłoni i stóp

Piękne zadbane dłonie oraz stopy to wizytówka każdej kobiety. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wyłącznie manicure i pedicure z nałożeniem odżywki, czy też profesjonalne przedłużanie paznokci metodą żelową lub manicure hybrydowy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą salonu kosmetycznego Studio urody dla Ciebie. Pielęgnacja dłoni i stóp to nasza specjalność. W ramach szerokiej oferty usług kosmetycznych wykonujemy:

  • manicure i pedicure hybrydowy (pedicure wykonujemy przy użyciu kwasu),
  • manicure i pedicure vinylux,
  • manicure tytanowy
  • przedłużanie paznokci metodą żelową.

Wykonując manicure i pedicure dbamy o higienę i bezpieczeństwo oferowanych zabiegów. Dlatego wszystkie usługi wykonujemy jednorazowymi pilnikami oraz bloczkami, a narzędzia kosmetyczne wielorazowego użytku sterylizujemy w autoklawie po każdym użyciu. Ale wysokie standardy higieny to nie jedyne, co wyróżnia nasz salon kosmetyczny. Do stylizacji paznokci wybieramy wyłącznie produkty najlepszych marek. W ofercie posiadamy bardzo dużą gamę kolorystyczną, co umożliwia nam realizację nieograniczonego spektrum stylizacji. Dodatkowo dysponujemy bogatym wachlarzem elementów dekoracyjnych, dzięki czemu obok manicure hybrydowego na co dzień możemy wykonać stylizację na dowolną okazję – ślub, komunię, imprezę świąteczną i wiele innych. Zapraszamy również na przedłużanie paznokci metodą żelową. Jest to najpopularniejsza metoda przedłużania paznokci z jakiej korzystają Klientki.

Manicure i pedicure dla mężczyzn

Zadbane dłonie i stopy to nie tylko wizytówka kobiet. To coraz częściej także domena Panów. Z myślą o specyficznych potrzebach i oczekiwaniach mężczyzn w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp Studio urody dla Ciebie oferuje profesjonalny manicure i pedicure dla Panów. W ramach usług kierowanych dla Panów oferujemy kompleksową pielęgnację stóp i dłoni z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów zmiękczających i złuszczających zrogowaciały naskórek, a także dyskretnych odżywek do pielęgnacji płytki paznokcia.

Do skorzystania z pielęgnacji dłoni i stóp zapraszamy Panie i Panów z całego miasta Warszawa, w szczególności z dzielnicy Bielany.