Zabiegi odchudzające, wyszczuplające i modelujące sylwetkę

zabiegi odchudzające

Zgrabna i szczupła sylwetka to marzenie niejednej kobiety. O zgrabnym i wymodelowanym ciele coraz częściej marzą również mężczyźni. Marzenia, które dotychczas pomagała spełniać chirurgia estetyczna, dzisiaj spełnia także medycyna estetyczna i kosmetologia oferując swoim Klientkom i Klientom szerokie spektrum zabiegów odchudzających, wyszczuplających i modelujących sylwetkę.

Dużą popularnością wśród klienteli salonów urody cieszą się m.in. masaże wyszczuplające i modelujące. Jednym z takich zabiegów jest podciśnieniowy masaż drenująco-modelujący. Zabieg polega na mechanicznym rozbijaniu tkanki tłuszczowej, co umożliwia jej przyspieszone wydalenie z organizmu. Zabieg poleca się przede wszystkim osobom borykającym się z problemem cellulitu oraz nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej i problemami z zastojami wody w organizmie. Osobom, którym zależy na modelowaniu sylwetki w wybranych jej partach poleca się natomiast liposukcję ultradźwiękową – zabieg pozwala zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej m.in. na brzuchu, ramionach, udach, w a przypadku mężczyzn także okolicy klatki piersiowej.

Zabiegi odchudzające i wiele innych – Bielany

Klientki oraz Klientów z dzielnicy Bielany poszukujących skutecznych, a zarazem bezpiecznych zabiegów odchudzających, wyszczuplających i modelujących sylwetkę zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą salonu Studio urody dla Ciebie. Nasz salon kosmetyczny oferuje profesjonalne zabiegi wyszczuplające o różnym stopniu inwazyjności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno masaże modelujące, jak i zabiegi wykonywane przy użyciu specjalistycznej aparatury – Lip-Laser, liposukcja ultradźwiękowa. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w oparciu o najnowocześniejszą aparaturę kosmetyczną. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem zabiegów czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel, który obok realizacji procedur kosmetycznych oferuje Państwu profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnego zabiegu odchudzającego.