Zabiegi z użyciem aparatury

Mikrodermabrazja diamentowa

1. Mikrodermabrazja diamentowa z maską kremową

Zabieg oczyszczająco- złuszczający dedykowany wszystkim osobom pragnącym rozświetlić i wygładzić swoją skórę. Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj oczyszczania skóry z jej zrogowaciałe warstwy dzięki zastosowaniu urządzenia wyposażonego w specjalną dyszę zakończoną końcówką ze sproszkowaną masą diamentową. Dodatkowo starty naskórek przy pomocy diamentowej końcówki zostaje usunięty z powierzchni skóry dzięki mocy podciśnienia wytwarzanego przez dyszę zabiegową.

Na zakończenie zabiegu zostaje zastosowana pielęgnacja, dobrana indywidualnie do potrzeb klienta.

Peeling Kawitacyjny

1. Peeling kawitacyjny z maską kremową

Zabieg peelingu kawitacyjnego o działaniu oczyszczającym skórę. Procedura pozwalająca na pozbycie się zrogowaciałej warstwy naskórka przy użyciu urządzenia imitującego falę ultradźwiękową. Alternatywa dla klasycznego oczyszczania skóry. Cera bezpośredni po zabiegu staje się jasna, gładka.

W celu dopełnienia kuracji na zakończenie peelingu stosowana jest maska kremowa dobrana indywidualnie do potrzeb klienta.

Dla uzyskania najlepszych efektów zabiegi najlepiej wykonywać w serii 4-6 zabiegów co ok 1,5 tyg.

Mezoterapia bezigłowa

Bezinwazyjna alternatywa dla mezoterapi igłowej. Zabieg polegający na wprowadzaniu odżywczych substancji w głąb skóry. Podczas mezoterapii bezigłowej wykorzystywane jest zjawisko elektropoparacji łączącym w sobie impulsów prądowych i fali ultradźwiękowej.

Terapia dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Może dotyczyć trądziku, naczynek, rewitalizacji skóry, lifringu lub nawilżenia.

W przypadku zastosowania mezoterapi na ciało możemy zająć się takimi problemami jak utrata jędrności, miejscowe gromadzenie tkanki tłuszczowej, rozstępy

Fale Radiowe RF+ Laser Biostymulujący

Innowacyjny zabieg wykorzystujący działanie fal elektromagnetycznych. Podczas terapii RF dochodzi do kontrolowanego przegrzania włókien kolagenowych czego efektem jest ich ponowne naprężenie. Podczas zabiegu stymulujemy także skórę pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Urządzenie wyposażone jest także w laser biostymulujący, który potęguje efekt zabiegu odpowiednio przygotowując tkanki na emisję RF. Zabieg stosowany w celu poprawy jakości skóry, zagęszczenia jaj struktury, ujędrnienia i liftingu. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii 5-10 zabiegów co ok 2 tyg.

Peelingi Chemiczne

RETFoliation- terapia z 5% Retinolem. Zabieg głęboko złuszczający skórę podczas, którego aplikowane jest serum z aktywną witaminą C o działaniu rozjaśniającym i wyrównującym koloryt skóry. Kluczowym elementem zabiegu jest jednak aplikacja maski retinolowej o przedłużonym działaniu. Klient po części zabiegowej w gabinecie kontynuuje terapię w domu. Po upływie 6-8h należy samodzielnie zmyć maskę retinolową. Do pielęgnacji domowej. Każda osoba decydująca się na zabieg RETfoliation otrzymuje kosmetyki do pielęgnacji domowej w postaci ampułki z witaminą C oraz pielęgnacyjny żel aloesowy, którego używamy 2-3 razy dziennie. RETfoliation skutecznie przywraca skórze blask, niweluje przebarwienia, spłyca zmarszczki i zagęszcza strukturę skóry.

Kuracja jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów estetycznych.

Kwas Laktobionowy- kuracja z 20% kwasem laktobionowym. Zabieg polecany dla osób z wrażliwą, naczyniową, atopową, problematyczną. Kwas Laktobionowy przez swoje łagodzące działanie polecany jest dla osób w każdym wieku  i każdym typem cery. Zabieg przywraca skórze blask, nawilża ją i  rozświetla. Zabiegi powtarzamy w serii 5-10 zabiegów w przerwach 7-14 dni.

Mando Complex 40- 40% peelingująca mieszanka kwasów AHA bazująca na kwasie fitowym i migdałowym. Zabieg znacznie poprawia jakość skóry, wyrównując jej koloryt, niwelując widoczność rozszerzonych porów, przebarwień i  zmarszczek mimicznych. Skóra po zabiegu staje się rozświetlona, promienna i gładka. Zabiegi w serii 5-10 zabiegów wykonujemy w odstępach 7 dniowych.